Opieka długoterminowa

11 czerwca 2016

nocnaOpieka długoterminowa nad Pacjentem polega na profesjonalnej medycznej opiece nad Pacjentami przewlekle chorymi, którzy nie wymagają hospitalizacji w oddziałach lecznictwa stacjonarnego, jednak ze względu na istniejące problemy wymagają systematycznej opieki pielęgnacyjnej udzielanej w warunkach oddziału opieki długoterminowej.

Opieka Seniora Poznań

Naszym zadaniem jest zatem dbałość o właściwą pielęgnację Pacjenta (w tym mycie, przebieranie pieluch, pielęgnacja ran i odleżyn), zapewnienie kontynuacji leczenia oraz otoczenie niejednokrotnie ciężko chorego człowieka właściwą opieką. Ze względu na posiadaną wiedzę i umiejętności jesteśmy w stanie zapewnić pomoc osobom, obarczonymi różnymi schorzeniami.

Całodobowa Opieka nad Osobami Starszymi Poznań

Podejmiemy się opieki nad Pacjentem z chorobą Alzheimera w różnych stadiach rozwoju choroby, z otępieniem, z chorobami nowotworowymi, z rurką tracheostomijną, karmionych przez system PEG, z wyłonioną stomią i nie tylko. Spełniamy surowe kryteria dla oddziału opieki długoterminowej dlatego nie odmawiamy nikomu pomocy, jesteśmy do Państwa dyspozycji, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudna i wymagająca poświęcenia jest opieka nad chorym człowiekiem. Często jest to praca ponad siły Opiekuna.

Zatrudniona u nas kadra zdobyła odpowiednie wykształcenie, po to, by we właściwy sposób sprawować opiekę wyręczającą Rodziny. Nad planem dnia zawsze czuwają wykwalifikowani opiekunowie wraz z medykami. Są to ludzie, którzy zawsze są przy Pacjencie, zawsze służą mu pomocą. Dbają o to, by Pacjent był czysty, zadbany i żeby miał jak najlepszy komfort każdego dnia w ośrodku.