Transport medyczny

10 maja 2020

Nowością w naszej Placówce jest transport medyczny, realizowany poprzez karetkę typu T. W zależności od stanu zdrowia Pacjenta na pokładzie znajduje się zespół złożony z kierowcy / ratownika / ratownika medycznego. Oferujemy transport do ośrodka, do domu oraz na badania kontrolne. Realizujemy transporty bliskie i dalekie. Działamy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i na terenie całej Unii Europejskiej.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na czas podróży we współpracującym z ośrodkiem Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Transport medyczny to nasza specjalność. Dzięki najnowocześniejszym sprzętom jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni bezpieczny transport chorych oraz niepełnosprawnych osób. Klinika Seniora spełnia wszelkie formalne wymogi, niezbędne do przewozu Pacjentów. Nasz personel składa się z wykwalifikowanych ratowników medycznych, lekarzy oraz pielęgniarzy. Wszyscy nasi pracownicy medyczni posiadają bogate doświadczenie – są to osoby od lat pracujące z Pacjentami, znające ich potrzeby oraz wymagania. Najlepsi pracownicy oraz wysokiej jakości sprzęt są naszym atutem, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportu medycznego na najwyższym poziomie.

Podczas świadczenia usług transportu medycznego stawiamy nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na komfort naszych pacjentów. Nasz personel jest nie tylko doświadczony i wykwalifikowany, ale także empatyczny i pomocny.

Jesteśmy po to, aby nieść pomoc najlepiej jak tylko potrafimy.